GELECEĞİ ŞEKİLLENDİREN STRATEJİLER

Hoshin Stratejik Yönetim Programı ile Geleceğinizi Planlayın

İşletmeler için her zaman doğru yönü gösteren "Hoshin - Stratejik Yönetim" ile geleceğinizi adım adım planlayın, herkesin katılımı ile hayata geçirin.

Çoğu işletmenin net bir şekilde cevaplayamadığı soru : Gelecekte şirketimizi nerede görmek istiyoruz ?

Büyük işletmeler dahil bugün bir çok işletme vizyonlarını, gelecek iş planlarını, bu planların hayata geçebilmesi için gerekli stratejileri, çalışanların rollerini belirlerken ciddi sorunlarla yaşıyorlar.

Hoshin Kanri işletmeler için stratejik bir pusula görevini görerek gelecek işletme yapısının doğru bir şekilde planlamasını sağlar.

5 yıllık Plan 3 yıllık Stratejiler, Yıllık programları ile günlük yönetim faaliyetlerini bir birlerine bağlantılı bir şekilde tek bir çatı altında toplayan Hoshin Kanri üst yönetim başta olmak üzere organizasyonun her kademesinde çalışan üyeler için etkili yönetim araçlar sunar. Böylece Şirket politikalarının tüm çalışanların katılımı ile birlikte etkin bir şekilde yönetilmesini sağlar.

Üst düzey yönetim tecrübesine sahip danışmanlarımız Hoshin Modeline geçiş yapmak, stratejik bir şekilde geleceği yönetmek isteyen işletmelere rehberlik yapmaktadır.

Detaylı Bilgi Almak için lütfen iletişime geçin

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı