INSOURCE YÖNETİM

Tecrübenin öz kaynak olarak kullanılması

Tam zamanlı yönetim, hızlı çözümler ile işletmelerin temel problem ortadan kaldırıyoruz. Kendi Tecrübemizi kaynak olarak sunuyoruz.

Faaliyet Karlılığını Arttırmada Etkili Yöntem

INsource Yönetim : İç Süreç yönetimi veya uygulamasını kurum içinde tutarak dışarıdan bir kaynağı belirlenen proje süresi boyunca iç kaynak olarak kullanmaktır.

Proje yönetiminde uzmanlık tecrübesinin ve know how transferinin danışmanlık hizmeti olarak değil, bütün sürecin yönetilmesi ve projenin devreye alınmasını için destek alınan kişi veya kuruma tam yetki verilmesi ile gerçekleşir.

INSource proje yönetimi ile Gemba Partner uzmanları kurumun yetkili bir üst yöneticisi olarak çalışarak, projenin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlanır. Bu durumda tüm raporlamalar, faaliyet planları alanında uzman kıdemli yöneticiler tarafından takip edilir ve en üst yönetim ekibine sağlıklı bir şekilde yapılır. Ayrılan dönüşüm ve iyileştirme kaynağı daha etkin bir şekilde kullanılır.

INsource Proje Yönetiminden Yaralanma Amaçları

Şirketlerin problemlerini çözmek, Yalın dönüşümlerini tamamlamak için yetersiz kaynaklarının olması, müşterilerine hızlı sonuç sağlama anlamında kısıtlı zamana sahip olmaları durumunda konusunda uzman farklı sektörlerde tecrübe edinmiş insan kaynağını organizasyona dahil ederek hızlı bir çözüm sağlamış olurlar. 

Bu durumda yoğunlaştırılmış proje planları çizilerek çözüme ihtiyacı olan şirketlerin hızlı bir şekilde iyileştirme süreci başlar. Amaç faaliyet karlılık seviyesini hızlı bir şekilde arttırmak ve uygun olan kültürel değişiklik seviyesine en kısa zamanda ulaşmaktır.

INsource yönetim destek hizmetlerinde öz kaynak olarak bir proje yöneticisi ve proje uygulayıcı olarak birden çok uzman iç kaynak uzmanı olarak çalışır.


INsource Yönetim ile Odaklanılan Konular

Detaylı Bilgi Almak için lütfen iletişime geçin

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı