MODUL 3 – UZMANLIK SEVİYESİ EĞİTİMLER

Proses, kalite, ergonomi ve maliyet odaklı konuları hedefe alan, kesin sonuçlarla yöntemlerini kanıtlamış uygulamalarla kaizen seviyesini bir adım daha öteye taşıma amaçlanır. Hat tasarımları ve atölye yönetimini geliştirmeyi planlayan tüm yönetici ve metot mühendisleri için etkili bir eğitimdir.
İleri Kaizen Pratikleri ile birlikte özellikle ürün maliyetini düşürmeyi amaçlayan değer analizleri ve değer maliyetleri konularına odaklanan, mühendislere yönelik atölye çalışmamızdır.
Saha liderlerinin olduğu kadar yöneticilerin de problem çözme becerilerine sahip olması ve yeni fırsatlar oluşturarak mevcut standartları geliştirebilmesi önemlidir. A3 TBP aynı zamanda üst yönetiminde gelişim araçlarından birisi olduğundan bu eğitimimize her kademeden yöneticiye farklı bir bakış açısı sunacaktır.
Operasyonel Mükemmelliğe giden Yalın dönüşüm sürecinde bu kültürü sürekli takip edip, koruyup geliştirecek aktif bir liderlik yapısına ihtiyacı vardır. Teknik eğitim merkezimizde düzenlediğimiz Yalın Liderlik Programımız bu ihtiyaca cevap verebilecek mühendisler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu program sonrasında yetiştirdiğimiz Yalın liderler elde ettikleri kazanımlarını kendi çalıştıkları alanda katma değere dönüştürebilecekleri yetkinliğe sahip olacaklar.

Teknik eğitim modüllerin en önemli kısımlarını tecrübeye dayalı bir programda ele aldığımız bu atölye çalışmamıza Yalın Sistemler alanında kendisini geliştirmek, yalın çalışmaların kendi fabrikalarında devamlılığını sağlamak isteyen üretim, metot, kalite , planlama mühendisleri katılabilirler.

Katılımcıların Liderlik Programını başarı ile tamamlayabilmesi için eğitim sonunda katılımcılardan kendi çalışma alanlarında iyileştirme projeleri sunmaları istenecektir.

Eğitim talebi ve rezervasyon için lütfen aşağıdaki iletişim kutusunu kullanınız

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı