LİDER GELİŞİM PROGRAMLARI

Otonom Saha Yönetimi için Liderlik Gelişimi

İlk seviye yönetici kademesini, saha liderlerinizi güçlendirerek otonom saha yönetim sisteminizi kurun.

Liderin Yönetimdeki Rolünü Güçlendirin.

Saha yönetim ve geliştirme sistemlerinin devreye girmesi ile birlikte organizasyon içerisinde liderlerin rolü daha önem kazanmaktadır. Özellikle üretim faaliyetlerinde günlük yönetime geçilebilmesi için liderlerin yöneticilik yetkinliklerinin geliştirilmesi önemli bir stratejidir.

Aktif saha yönetimi açısından liderlerin özellikle PDCA yönetimini ve Yalın Araçların kullanımı konusunda uzmananlaşması Lider gelişim programının ana amaçlarından birisidir. Lider Gelişim Programı Kaizen’i bir yönetim aracı olarak ele alır. Böylece anlık geri besleme ve hızlı aksiyon kültürünün kurulması ile yönetimin ana hedef gerçekleştirme süreçleri de ciddi anlamda desteklenir.

Lider Gelişim Program hizmetleri eğitim, uygulama ve gölgemele hizmetleri olarak tercih edilmektedir. Konusunda uzman, yıllarca sahada liderlik yaparak ara kademe yöneticilik tecrübesine sahip olan uzman danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından gerçekleştirilen lider gelişim programı özellikle Yalın Dönüşümü bir kültür olarak gerçekleştirmeyi hedefleyen şirketler için Saha güçlendirme faaliyetlerinin en etkili araçalarındandır.

Lider Gelişim programları sahasında yalın prensiplerin ve araçların uygulandığı, kaizen kültürüne sahip olan işletmeler için uygundur.

Çalışma Konsepti

Detaylı Bilgi Almak için lütfen iletişime geçin

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı